Hakkımızda
Neden Bizi Seçmelisiniz?

Çelik Kapım

Sektörün önde gelen çelik kapı firmaları tarafından yaratılan Çelik Kapım aktif olarak 2 yıldır hizmet vermektedir. Kurucusu Emre Can Aktar’ın yoğun çabaları ve sektördeki tecrübesi ile sizlere ve bütçenize uygun; en güvenli, en kaliteli çelik kapıları üretiyoruz. Uzman kadromuz ile sektöre yenilik getirme amacıyla her zaman en son gelişmeleri takip ediyor kurumsallığımızdan ödün vermeden bu gelişmeleri siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Yeni nesil alışveriş alışkanlıklarınızı, sizi dış dünyadan koruyan ve konutunuzun en göze çarpan unsurlarından olan kapılarımızın satışına entegre ederek olmayan bir şeyi başarıyoruz. Ön projelendirme, satış, satış sonrası bakım ve daha nice hizmetlerimizle birlikte müşteri memnuniyetimizi maksimumuma çıkarmayı hedefliyor ve bu alanda çalışmalarımızı yürütüyoruz.


Çelik Kapım, deneyimlerini kullanarak kalite standartlarını her daim yüksek tutmayı amaçlayan bir kuruluştur. Kuruluşumuz; kendini bu sektörde yıllardır kanıtlamış olan marka ve firmalarla ortak çözümler yaratarak, size ait özel alanlarınızı daha güvenilir ve aynı zamanda da bu alanların tamamen zevkinize göre olması için çalışır.

İletişime Geç

Çelik Kapım Ne Vadediyor?

Her zevke, her bütçeye hitap eden geniş ürün çeşitliliğimiz ve hırsızlığa karşı Türkiye’de güvence veren tek firma olmamızla piyasadaki diğer çelik kapı satışı yapan; üreten ve montaj hizmeti sunan firmalardan ayrışıyoruz. Estetik ve bilhassa güvenlik için profesyonel firmalarla çalışmanız sizler için oldukça büyük önem arz ediyor. Bizim hizmet politikamızın aksine çalışıp sadece satın alım ve de montaj sürecinde hizmet sunan firmalar, kullanıcı tercihlerine göre yetersiz bir kurgu gerçekleştiriyor. Bütünsel bir avantaj sağlamak ve sahip olduğunuz ürünü uzun yıllar güvenle kullanabilmek adına ön projelendirmenin oldukça önem taşıdığını biliyoruz. İşte tam da bu bilincimizden dolayı size çözüm ortağı olmak için burada bulunuyoruz.

İletişime Geç

Ürünlerimizi Uzun Yıllar Kullanma Garantisi Veriyoruz!

Çelik; demirden ve diğer elementlerden oluşan bir alaşımdır. Meydana geldiği bileşenler zamanla paslanma, korozyon ve küflenme sorunlarına sebep olabilir. Fakat çeliği korumak ve çok uzun yıllar hiçbir sıkıntı yaşamadan kullanmak mümkün. Bizler, kullanım ömrünüzü uzatmak için “Sıcak Daldırma Galvaniz” yöntemiyle çeliğimize çinko ile adeta bir zırh örüyoruz. Sıcak daldırma yöntemi çeliğin, sıvı çinko dolu sıcak havuzlara daldırılıp çıkartılmasıyla gerçekleşen bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde ürünlerimizi yıllarca bakım bile yapmadan gönül rahatlığıyla kullanmanızı mümkün hale getiriyoruz.

İletişime Geç

Ses ve Isıyı Kapınızdan İçeri Almıyoruz!

Kapılarımızda ısı ve ses yalıtımını sağlamak amacıyla “Poliüretan Köpük” ve “Taş Yünü” gibi en güvenilir yalıtım malzemelerini kullanıyoruz.

Poliüretan Köpük; kapı montaj uygulamalarında kullanılan ses ve ısı izolasyonuna yardım eden, su geçirmeyen, yangına karşı dayanıklı organik üniteler zincirinden oluşan polimer bir izolasyon malzemesidir. 

Taş Yünü ise doğada bulunan volkanik kayaçlardan elde edilen minerallerin yüksek sıcaklıkta eritilip elyaf haline getirilmesiyle meydana gelir. Uygulandığı yapılarda ısı ve ses yalıtımının yanı sıra yanmaz malzemelerden olması sebebiyle yangına karşı da koruma sağlar. 

İletişime Geç

Evinizde Güvende Hissetmenizi Sağlıyoruz!

Türkiye’nin ilk ve tek hırsızlıktan korunmaya karşı güvence veren firması olarak, son teknoloji maymuncuğa dayanıklı özel kilit ve barel sistemleri kullanıyoruz. 

İletişime Geç