Pandemide Ev Güvenliğimizi Nasıl Sağlarız? - Blog | Çelik Kapım

Pandemide Ev Güvenliğimizi Nasıl Sağlarız?

Blog
xx
Pandemide Ev Güvenliğimizi Nasıl Sağlarız?

Mart 2020'den bu yana hayatımıza giren ve yaşantımızda birçok değişiklik yapmamıza sebebiyet veren pandemide ev güvenliğimizi nasıl sağlarız? Pandemi süresinde yaşadığımız sokağa çıkma kısıtlamaları bizlere ev ve iş yerlerimizin daha çok koruma ihtiyacı doğurdu. Ayrıca birçoğumuz bu süreçte şehir dışında bulunan yazlık bölgelere kaydı. Bu süreçte evinizde olmadığınızda gözünüz arkanızda kalmamalıdır.

 

Çelik Kapım ailesi olarak sizlere tamamı uzman ve profesyonel kadro ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda evinizin ve işyerinizin güvenliğini sağlamayı amaçlıyoruz. Doğru çelik kapı hırsızlığa karşı alınmış en büyük önlemdir. Diğer bir husus ise sizler evinizden uzakta iken yaşanacak bir hırsızlık vakasının ardından su baskını gaz kaçağı vs. durumların yaşanmaması içten değildir. 

 

Yaşanacak hırsızlık vakalarının sizlerin ve sevdiklerinizin huzurunu kaçırmasına izin vermemek ise yine sizin elinizde. Bunun için yapmanız gereken doğru çelik kapı ile evinizin ve iş yerinizin güvenliğini üst seviyeye çekmektir.

 

Pandemi sürecinde çelik kapı temizliği 

 

Ayrıca yaşanan pandemi sürecinde temizliğin önemi bir kere daha göz önüne serilmiştir. Tamamıyla kendi imalatımız olan çelik kapılarımız kullandığımız kaliteli malzemeler ve pratik temizlenme özelliği ile sizlerin daha rahat etmesini sağlayacaktır. Modern tasarımlarımız ile sizlere şıklığın yanı sıra pratik temizlik şansı tanıyacaktır. 

 

Pandemi sürecinde şehir dışına iken çelik kapınıza sizin anahtarınız veya anahtarınıza özel kartlar olmadan kimsenin ulaşması mümkün değildir. Maymuncuğa karşı güvenli olan kilit sistemlerimiz hırsızlıkları engelleyecektir. Böylece güvenliğinizden kesinlikle ödün vermemiş olacaksınız. Ucuza alınan bir çelik kapı sizlere görüntüden başka hiçbir şey sağlamaz. Bir çelik kapının ucuz olmasından ziyade uygun fiyatlı olması önemlidir. Geniş çelik kapı yelpazesi ile Çelik Kapım sizlerin bütçesine en uygun çelik kapıyı sunmak için profesyonel hizmet ekibiyle yardımcı olacaktır.

 

Web sitemiz üzerinden çelik kapı modellerimize ulaşabileceğiniz gibi showroomlarımızda da bizleri ziyaret edebilirsiniz. Sizleri showroomlarımızda karşılayacak olan uzman ekibimiz sizin ihtiyacınız doğrultusunda en uygun çelik kapı seçeneklerini sizlere sunacaktır. Lütfen Çelik Kapım ile irtibata geçmekten çekinmeyiniz. Sizlere hizmet vermek bizler için mutluluk kaynağıdır.

 
İletişime Geç