Olası Bir Sokağa Çıkma Yasağına Karşılık Aklınızdan Çıkmaması Gereken Güvenlik Önlemleri - Blog | Çelik Kapım

Olası Bir Sokağa Çıkma Yasağına Karşılık Aklınızdan Çıkmaması Gereken Güvenlik Önlemleri

Blog
xx
Olası Bir Sokağa Çıkma Yasağına Karşılık Aklınızdan Çıkmaması Gereken Güvenlik Önlemleri

Pandemi ile birlikte hayatımıza giren sokağa çıkma yasakları sonrasında güvenlik konusunu önemi dahada artmıştır. Özellikle evlerimizde kaldığımız bu günler aklımız iş yerlerimizde kalmaktadır. İş yerinizin güvenliğini sağlamak sizlerin elinde. Yapacağınız tek şey ise işin profesyonelleri ile çalışmaktan geçer.

 

Peki sokağa çıkma yasağında işletmemizin güvenliğini nasıl sağlarız?

 

Son zamanlarda yaşanan sokağa çıkma yasaklarından sonra özellikle işletmelerde hırsızlık oranları artmıştır. Bu sebepten dolayı iş yeri güvenliğinin önemli dahada artmıştır. Güvenli bir iş yeri için ilk adım çelik kapınızın sağlamlığıdır. Görüntü olarak sağlam görünse bile bir çok çelik kapı çok kolay açılmaktadır. Çelik Kapım olarak kendi imalatımız olan üst seviye güvenlik sağlayan çelik kapılarımızla sizlere en doğru güvenliği sağlamaktayız. 

 

Avrupa Birliği tarafından belirlenmiş olan altı farklı seviyede kilit güvenliği vardır. Bunlar birinci seviye, ikinci seviye, üçüncü seviye, dördüncü seviye, beşinci seviye ve altıncı seviyedir. Bunlar arasında birinci seviye en zayıf olanıdır. Altıncı seviye ise en güçlü kilit sistemidir.

 

İş yeri ve ev güvenliği kesinlikle bir lüks değil aksine büyük bir ihtiyaçtır. Çelik Kapım ailesi olarak sizlere profesyonel ekibimiz ile sunacağımız hizmet ile birlikte sizinler evinizde çayı yudumlarken aklınız iş yerinizde kalmayacaktır. 

 

Diğer bir konu ise dış faktörlerden gelen zararlardır. Bilindiği üzere dış faktörler kapınıza zarar verebilir. Bunlar başlıca nem, ısı ve güneş ışınlarının yanı sıra dış darbelerdir. Tamamı Çelik Kapım güvencesi ile üretilen çelik kapılarımız kaliteli malzemesi ile gelecek olan bütün dış faktörlere dayanıklıdır. Bu sayede çelik kapınızı uzun süreli ve sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. 

 

Sizlerin, sevdiklerinizin ve iş yerlerinizin güvenliği en az sizin kadar bizim içinde önemlidir. Profesyonel ve uzman ekibimiz ile sizlerin ihtiyaçlarınızın belirlenmesi, montajı ve montaj sonrasında yaşayacağınız bütün sıkıntılarda Çelik Kapım güvencesi ile sizlere hizmet verecektir. Lütfen daha detaylı bilgi almak ve sizler için en uygun çelik kapı modelleri için bizlerle irtibata geçiniz.

 
İletişime Geç