Hırsızlığa Karşı Çelik Kapının Önemi Nedir? - Blog | Çelik Kapım

Hırsızlığa Karşı Çelik Kapının Önemi Nedir?

Blog
xx
Hırsızlığa Karşı Çelik Kapının Önemi Nedir?

Her geçen gün teknoloji gelişiyor. Bizler her ne kadar evlerimizi ve iş yerlerimizi korumak için bütçemizin imkan verdiği doğrultuda hareket ediyoruz. Ancak unutmayın ki hırsızlarda her geçen gün yeni yöntemler geliştiriyor.

 

Hırsızlık yapılmış bir ev veya iş yerinde içimiz rahat etmez. Buna karşı önem ise daha gerçekleşmeden alınmalıdır. Olay gerçekleştikten sonra alınan önlemin sizlere hiç bir faydası olamayacaktır. Çelik Kapım ailesi olarak sizlere en gelişmiş güvenlik teknolojileri sunmaktan gurur duyarız. Sizlerin güvenliği bizler için büyük önem arz etmektedir. Son teknoloji ürünü olan maymuncuğa dayanıklı kilit sistemleri ile güvenliğinizi en üst seviyeye çekmek için yenilikçi bakış açımızla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ancak konuya pek de vakıf olmayan kişiler hırsızlık durumlarına karşı çelik kapıların nasıl önlemler alınarak tasarlandığını bilmeyebilir. Bunun olması çok normal. Gelin bu konuya biraz yakından bakalım. 

 

Peki her çelik kapı hırsızlığa karşı güvenli midir?

 

Günümüzde hırsızlar çelik kapıları açmak için birçok yöntem geliştirmiştir. Bu bilginin ışığında her çelik kapı maalesef güvenli değildir. Ucuza alınan bir çelik kapı görüntü dışında size herhangi bir güvenlik önlemi sağlamaz. Çevremizde birçok hırsızlık olayı gerçekleşmektedir. Bunun doğrultusunda evinizi ve işyerinizi korumak hepimiz için büyük önem arz etmektedir.

 

Çelik kapılar ayrıca dış etkenlere karşı da dayanıklı olmalıdır. Dış etkenler ısı, nem, güneş ışınları ve dış darbelerdir. Kullandığımız ahşap, kompozit veya kompakt lamine çelik kapılarımız dış etkenlere karşı kapınızın uzun süreli dayanıklı olmasını sağlayacaktır. Böylece çelik kapınızı uzun yıllar kullanabileceksiniz. 

 

Çelik Kapım olarak sizlere sadece çelik kapı satışı yapmıyoruz. Satış öncesi hizmetlerimizin yanı sıra satış sonra garanti ve montaj sonrası yaşanacak her türlü negatif durum için tüm hizmetlerimizi garanti kapsamında sunuyoruz. Firma olarak sizlerin güvenliği ve satış öncesi-sonrası mutluluğu bizlerin misyonları arasındadır. 

 

Daha detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca showroomlarda profesyonel ve uzman ekibimiz tarafından sizlerin ihtiyaçları doğru bir şekilde belirlenecektir. Ve bu doğrultuda sizlere en uygun ürünler sizlere sunulacaktır. Sizlerin yaşam alanları ve iş yerlerinizin güvenliği için Çelik Kapım ailesi olarak her geçen gün daha fazla çalışmaktayız. Lütfen bilgi almak için bizlerle irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

 
İletişime Geç